Villa TS

Iekrāvēju serviss un remonts

Izbraukuma iekrāvēju serviss un remonts.

SIA Villa TS piedāvā veikt tehnikās apkopes iekrāvējiem un noliktavas tehnikai. Remonts un rezerves daļu nomaiņu servisā vai pie klienta ar speciāli aprīkotām servisa automašīnām klienta bāzē jebkura remonta veikšanai.

Izbraukuma serviss un remonts iekrāvējiem

Izbraukuma iekrāvēju serviss un remonts nodrošinot pilnu mobilo servisu jebkuram dakšu iekrāvējam. Veicam visu iekrāvēju modeļu un noliktavas tehnikas remontu kā arī tehniskās apkopes

  • iekraušanas un noliktavas tehnikas bojājumu diagnostika
  • kārbu, hidrocilindru, hidrosadalītāju, tiltu un dzinēju remonts
  • dzinēju kapitālais remonts
  • degvielas sistēmas regulēšana un remonts, augstspiediena sūkņa remonts
  • bremžu sistēmas remonts
  • elektrisko iekārtu remonts
  • jaunas industriālās riepas un montāža
  • nodrošinam transporta pakalpojumus
  • kā arī jebkura cita veida remontu

Nodrošinam apkopes un remontu darbu veikšanu “NISSAN”, “TOYOTA”, “JUNGHEINRICH”, “MITSUBISHI”, “UNICARRIERS”, “HYSTER”, “TCM”, “YALE” iekrāvējiem un citai tehnikai.

Serviss izbraukumā

Dīkstāve nozīmē produktivitātes zudumu! Mūsu izbraukuma un servisa bāzes tehniķi ir rūpnīcu apmācīti profesionāļi, kuriem ir pieredze visu autoiekrāvēju modeļu un noliktavas tehnikas aprīkojuma apkalpošanā. Mēs nodrošinam izbraukuma servisu kas nozīmē, ka mēs ceļojam pie Jums! Mēs zinām, ka tas palīdz ietaupīt mūsu klientiem laiku un naudu, jo vairs nav jāpārvadā jūsu aprīkojums remontam vai apkopei.

Plānotās apkopes

SIA “Villa TS” nodrošina, ka Jūsu autoiekrāvēji tiek uzturēti atbilstoši optimālajām tehniskās apkopes grafikam profesionāli apmācītiem SIA “Villa TS” darbiniekiem. Mūsu programma ir izstrādāta, lai paplašinātu Jūsu autoiekrāvēju kalpošanas laiku, saglabājot Jūsu organizācijas laiku un naudu. Ar SIA “Villa TS” plānoto autoparka uzturēšanu jūs varat izkļūt no autoiekrāvēju biznesa un koncentrēties uz savu pamatdarbību. Mēs palīdzēsim Jums kontrolēt uzturēšanas izmaksas, maksimizēt darbspējas laiku un samazināt vajadzību pēc iekārtām.

Serviss remonta bāzē

Servisu remonta bāzē izvēlas ja ir jāveic lieli remonti kā dzinēju kapitāl remonts, tilta restaurācija utt. Stundas servisa izmaksas remonta bāzē arī ir zemākas kā izbraukuma servisa. Piedāvājam arī evakuātoru pakalpojumus lai nogādātu Jūsu tehniku mūsu remonta bāzē.

Sorry, no posts were found.

Jānis
Servisa nodaļas vadītājs
tālrunis: +371 26 176 147
E-pasts: janis@villats.lv