Lielāko Ķīnas ražotāju Hangcha iekrāvēji un noliktavas tehnika Latvijā jau vairāk kā 20 gadus ar tehnikas un rezerves daļu noliktavu Eiropā.

Hangcha iekrāvēji un noliktavas tehnika

Hangcha iekrāvēji un noliktavas tehnika ir viens no lielākajiem uzņēmumiem ražošanas nozarē, kas atrodas Ķīnas Zhejiang provincē. Ķīnas lielākais noliktavas tehnikas ražotājs strādā jau kopš 1965. gada, un šodien tehniku pārdod vairāk kā 75 valstīs. Kopējais pārdošanas apjoms 2011. gadā sasniedza vairāk kā 1,5 miljardus dolāru.

Uzņēmums dibināts HANGZOU. Šobrīd rūpnīcas platība ir vairāk kā 420 000 m². Katru gadu tiek saražoti vairāk kā 80 000 noliktavas tehnikas vienības. Šodien kā viens no vadošajiem pasaules ražotājiem šajā jomā, Hangcha ieņem vadošo lomu tirgū, pārdodot vienu pacēlāju ik pēc divām minūtēm pasaulē.

Kāpēc izvēlēties HC iekrāvējus?

45 gadu pieredze autokrāvēju jomā

HANGCHA, kas dibināts 1956. gadā un 2000. gadā tika pārveidots no valsts uzņēmuma par privātu akciju sabiedrību. 60 gadu laikā HC ir uzņēmies lielu atbildību un cerību no visām Ķīnas sabiedrības nozarēm.

Pasaules pirmās klases mūsdienu autoiekrāvēju tehnoloģijas pētniecības un attīstības bāze

Jaunais industriālais parks ir veidots tālākai HANGCHA attīstībai. Tā atrodas Linan ekonomiskajā zonā, uz rietumiem no Hangzhou, gar skaisto Qingshan ezeru, tuvu Zhejiang zinātniskās pētniecības iestādes inovāciju bāzei.

Augstākās klases pētniecības un attīstības iespējas

Hangcha ir valsts augsto tehnoloģiju uzņēmums, provinces līmeņa tehnoloģiju centrs, kas nodarbina augstākās klases pētniecības un attīstības komandu Ķīnā, kam pieder četri pacēlāju institūti, četri komponentu institūti, viens tehnoloģiju institūts un viena nacionālā laboratorija.

Izturīgi un viegli apkalpojami iekrāvēji

Papildus to izturībai Hangcha iekrāvēji un noliktavas tehnika tiek ražota, izmantojot vienkāršu, izmēģinātu un pārbaudītu arhitektūru. Pretēji pašreizējai tendencei šajā jomā, kuras mērķis ir sarežģīt un datorizēt iekrāvēju tehniskās apkopes procedūras, Hangcha produkti ir aprīkoti ar minimālu elektronisko aprīkojumu. Apkalpošana un remonts tiek atvieglots, un remontu var pielīdzināt sertificēta profesionāļa pašreizējām mehāniskajām prasmēm.

Hangcha ražotne atbilst ISO 14001 un 9,001 un Eiropas standartiem.

Eiropā jau ir pieejams jaunu Hangcha tehnikas klāsts. Lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem produktiem, sazinieties ar mums.